GIXAL

UX CHECK UP

Mevcuttaki ürününüzü (WEB, Mobil...) ürün geliştirme metodolojileri ve UX tasarım prensipleri çerçevesinde inceliyor, iyileştirme önerilerini içeren tasarım reçetesi çıkartıyoruz.

Reçetenizi Almak İçin Hemen

İletişime geçin...

Dijital Ürününüz Yeterince

Sağlıklı mı?

UX CHECK UP NEDİR?

UX Check Up, dijital ürününüzün mevcut sürecindeki fark edilmemiş sorunlarını tespit ederek, sağlıklı bir tasarımla yoluna devam etmesi için iyileştirme önerileri hazırladığımız bir dijital ürün kontrolüdür. Benchmark, Uzman Analizi, Data Analizi çalışmalarının sonunda dijital ürününüz için  hızlı, çözüm odaklı ve sürdürülebilir tasarım reçetesi sunuyoruz. 

BENCHMARK

İncelelen ürünün mutlaka yanıt vermesi gereken ve zayıf kaldığı alanları öğrenmek, yeni üründe yer alması gereken fonksiyonları belirlemek ve eksik alanlara dair iç görü kazanmak için yapılır.

UZMAN ANALİZİ

Bir arayüzün farklı kullanıcı kitlelerinin gözünden deneyimlenmesi ve bu deneyimin kullanılabilirlik uzmanları tarafından oluşturulmuş bir kural setini temel alarak test edilmesi sürecidir.

VERİ ANALİZİ

Hotjar, Google Analytics veya daha önceden elinizde olan 

Kalitatif, Kantitatif raporlarınızı inceliyoruz. 

TASARIM REÇETESİ

Tüm bu araştırma ve analizlerin sonunda dijital ürününüz için bir tasarım reçetesi çıkartıyoruz ve rapor şeklinde size sunuyoruz.

NASIL YAPIYORUZ?

Mevcut ürününüzü inceliyor ve aynı sektörde benzer fonksiyonlara sahip yerli ve yabancı ürünlerin benchmark'ını yapıyoruz. Hemen ardında en az dört uzman ile farklı kullanıcı kitlelerinin gözünden ürününüzü test ediyoruz. Ek olarak,  eğer varsa mevcuttaki Hotjar, Analytics verilerinizi inceliyoruz. Tüm bu araştırma ve analizlerin sonunda dijital ürününüz için iyileştirme önerilerini içeren tasarım reçetesi çıkartıyoruz ve rapor şeklinde size sunuyoruz. 

Dijital ürününüzün güncel trendlere uygun olmadığını, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamadığını veya UX konusunda eksik olduğunuzu düşünüyorsanız,

UX Check-up tam size göre...

Bu hizmet sonunda ne alacaksınız;

Benchmark Sunumu

Uzman Analizi Raporu

Data Analizi

UX Tasarım Reçetesi

UX Check Up Yaptırmak İstiyorum
Detay ve ücret bilgisi için lütfen formu doldurunuz. Kısa sürede size dönüş yapacağız.
arrow&v
 

GIXAL

DIGITAL PRODUCT DESIGN

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Dalgıç Sk. No: 11 Ofis:17, 34418
Kağıthane / İstanbul

  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White Facebook Icon
  • LinkedIn - Beyaz Çember

© 2015-2020 Gixal DesignLab