GIXAL

UX CHECK UP

Mevcuttaki ürününüzü (WEB, Mobil...) ürün geliştirme metodolojileri ve UX tasarım prensipleri çerçevesinde inceliyor, iyileştirme önerilerini içeren tasarım reçetesi çıkartıyoruz.

Reçetenizi Almak İçin Hemen

İletişime geçin...

Dijital Ürününüz Yeterince

Sağlıklı mı?

UX CHECK UP NEDİR?

UX Check Up, dijital ürününüzün mevcut sürecindeki fark edilmemiş sorunlarını tespit ederek, sağlıklı bir tasarımla yoluna devam etmesi için iyileştirme önerileri hazırladığımız bir dijital ürün kontrolüdür. Benchmark, Uzman Analizi, Data Analizi çalışmalardan uygun olanları sizinle görüşme sonunda ihtiyacınız doğrultusunda dijital ürününüz için  hızlı, çözüm odaklı ve sürdürülebilir tasarım reçetesi sunuyoruz. 

research (1).png

BENCHMARK

İncelelen ürünün mutlaka yanıt vermesi gereken ve zayıf kaldığı alanları öğrenmek, yeni üründe yer alması gereken fonksiyonları belirlemek ve eksik alanlara dair iç görü kazanmak için yapılır.

responsive-design.png

UZMAN ANALİZİ

Bir arayüzün farklı kullanıcı kitlelerinin gözünden deneyimlenmesi ve bu deneyimin kullanılabilirlik uzmanları tarafından oluşturulmuş bir kural setini temel alarak test edilmesi sürecidir.

monitor.png

VERİ ANALİZİ

Hotjar, Google Analytics veya daha önceden elinizde olan 

Kalitatif, Kantitatif raporlarınızı inceliyoruz. 

plan.png

TASARIM REÇETESİ

İhtiyaç duyulan araştırma  ve analizlerin sonunda dijital ürününüz için bir tasarım reçetesi çıkartıyoruz ve rapor şeklinde size sunuyoruz.

NASIL YAPIYORUZ?

Mevcut ürününüz ile alakalı sizinle yapacağımız görüşme sonrasında ihtiyaç duyduğunuz araştırma yöntemlerini belirliyoruz. Belirlediğimiz araştırma yöntemlerinden elde ettiğimiz bulguların  analizleri sonunda dijital ürününüz için iyileştirme önerilerini içeren tasarım reçetesi çıkartıyoruz ve rapor şeklinde size sunuyoruz. 

Dijital ürününüzün güncel trendlere uygun olmadığını, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamadığını veya UX konusunda eksik olduğunuzu düşünüyorsanız,

UX Check-up tam size göre...

Bu hizmet sonunda neler alabilirsiniz;

correct.png

Benchmark Sunumu

correct.png

Uzman Analizi Raporu

correct.png

Data Analizi

correct.png

UX Tasarım Reçetesi

UX Check Up Yaptırmak İstiyorum
Detay ve ücret bilgisi için lütfen formu doldurunuz. Kısa sürede size dönüş yapacağız.
arrow&v

Başvurunuz Alındı! Kısa zamanda sizinle iletişime gececeğiz.