Customer Focused Design Through Services

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Dalgıç Sk. No: 11 Ofis:17, 34418
Kağıthane / İstanbul

İlgileniyorsanız Hemen Bize Ulaşın

Türkiye Ofis

  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White Facebook Icon
  • LinkedIn - Beyaz Çember

© 2015-2018 Gixal DesignLab Co. 

Gixal; firmaların dijital ürün, fiziksel ürün ve servis hizmetleri geliştirme süreçlerinde, tasarım metodolojilerini kullanarak, kullanıcı odaklı araştırma ve
prototipleme desteği veren tasarım şirketidir.

-

Araştırma ve tasarım işinizi gerçek profesyonellere bırakın. 

Ürün, hizmet veya servis tasarımlarınızı saha ve kullanıcı araştırmaları ile birleştirelim.

Birlikte marka deneyiminizi müşteri odaklı geliştirelim.

 

OKAN HALİS  
Endüstri Ürünleri ve Deneyim Tasarımcısı
Sr.

Okan Halis, endüstriyel tasarım, girişimcilik, müzik, film yapımı ve etkileşim

tasarımı alanlarında deneyime sahip disiplinlerarası bir tasarımcıdır.

 

Kullanıcı araştırması, kullanıcı deneyimi tasarımı, ürün tasarımı, prototipleme ve kullanıcı testi desteği sunan bir araştırma ve tasarım şirketi olan Gixal'ın lider tasarımcısıdır. İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nden mezun olmuş, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde tasarım üzerine akademik tasarım araştırmaları yürütmektedir.

 

6 yıldır tasarım düşüncesi, ürün tasarımı, kullanıcı araştırması, IoT, somut kullanıcı

arayüzleri, hızlı prototipleme ve iletişim tasarımı konularında eğitim, araştırma ve atölye çalışmaları yapmaktadır. Gixal ortağıdır.

 

  • LinkedIn - Gri Çember
  • Twitter - Grey Circle
SÜLEYMAN DUMAN  
Ürün Yönetimi ve Kullanıcı Deneyimi Uzmanı
Sr.

Süleyman Duman, Dokuz Eylül Üniversitesi Fotoğraf Bölümü'nden mezun oldu. Fotoğraf çalışmalarındaki gözlem tutkusu onu kullanıcı deneyimi araştırması üzerinde çalışmaya yönlendirdi. Bu alanda 5 yıldır UX araştırma ve tasarımı üzerine çalışmaktadır.

 

Bu süreçte, Avrupa’nın en büyük UX konferanslarından biri olan "UXAlive"ın koordinatörü ve 4 yıl boyunca Userpots Pazarlama Departmanının yöneticiliğini yaptı. Kullanılabilirlik, UX, UI, Optimizasyon, IoT, Dijital Dönüşüm, Tasarım Düşüncesi Eğitimi, kamplar.. gibi konularda uluslararası organizasyonlar ve çalıştaylar düzenledi. Bu alanlarda eğitim ve danışmanlık faaliyetlerine devam ediyor.

 

Kullanıcı araştırması, kullanıcı deneyimi tasarımı, ürün tasarımı, prototipleme ve kullanıcı testi desteği sunan bir araştırma ve tasarım şirketi olan Gixal'in ortağı ve kullanıcı deneyimi uzmanıdır.

  • LinkedIn - Gri Çember
  • Twitter - Grey Circle
SERHAT ÖZPERÇİN  
Marka Deneyimi ve Pazarlama Uzmanı
Sr.

İEÜ'de Endüstriyel Tasarım bölümünü tamamladı. İş hayatında kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik üzerine çalışmalarda bulunan Özperçin, İstanbul’da bir özel firmada pazarlama ve kullanıcı deneyimi araştırmaları üzerine çalıştı.

 

2013'de San Francisco'da bir startupa dahil oldu ve deneyim tasarımı üzerine çalıştı. 2014'de Türkiye’ye dönerek UX üzerine çalışmalarına devam etti ve 2014-2018 yılları arasında Türkiye'nin ilk seri üretim yerli 3D Printer firması olan Zaxe'nin kurucu ortaklığını ve marka yöneticiliğini yaptı.

 

Özperçin, Üsküdar Üniversitesi'nde Nöropazarlama Yüksek Lisans çalışmalarına devam etmektedir. Gixal ortağıdır.

 

  • LinkedIn - Gri Çember
  • Twitter - Grey Circle